Proje Açıklaması

Colorado Time Systems’ın sayısal LED elektronik skorbordları bilgi vermenin, izleyicileri dahil etmenin ve sporcuları tüm su sporları için sergilemenin uygun maliyetli bir yoludur. Modüller tek başlarına kullanılabilir veya çok modüllü elektronik skorbord tasarımlarında birleştirilebilir.

Elektronik skor tablonuz programınızı geliştirecek ve olağanüstü görünürlük sağlayacaktır. Yüzme havuzu ortamı için özel olarak tasarlanan skor tablonuzun yüksek kaliteli yapısı, her ortamda korozyona karşı direnç göstererek yıllarca sorunsuz hizmet sunar.

Sponsor reklamlar veya tesis / ekip adı için sayısal elektronik skorbordlara paneller eklenebilir. Sayısal skorbordlar yüzme, dalış, su topu, senkronize yüzme, parkur ve diğer sporlar için bilgileri görüntülemek üzere ayarlanabilir. Elektronik skorbord aynı zamanda günün saati ve tempo saati olarak da kullanılabilir.

GENEL BİLGİ

İç / dış mekan LED yüzme çetele, 10 şeritli yüzme için şerit, yer ve zaman kablosuz puanlama özellikleri sağlar. Hava koşullarına dayanıklı basamaklar ve elektronikler, toz boya kaplı alüminyum bir şasiye yerleştirilmiştir,
mükemmel korozyon direnci sağlar. Skorbord, kullanım ve kurulum kolaylığı için tek parça olarak gönderilir.

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Toplam boyutlar: 7’-0 ”Yüksek X 4’-0” Geniş X 4-1 / 4 ”Derinlik (2,13 m X 1,22 m X 0,11 m)
o Ağırlık: 36,29 kg (80 lbs)
o Güç: 115 VAC – 230 VAC, 50/60 Hz, 280 W, NEMA 5-15R fişli 14 ‘güç kablosu; uluslararası fiş ile kullanılabilir
(tip F, G veya I) talep üzerine

KONTROL KONSOLU

Entegre dahili anten, bağlı herhangi bir WA-2 Sisteminden güvenilir kablosuz iletişim sağlar
o Sistemden kablolu RS-232 iletişimi için ekranın altında veya arkasında yer alan veri girişi
Entegre dahili anten Dolphin zamanlama sistemlerinden güvenilir iletişim sağlar

o Yüksek görünürlüklü LED basamakları, Sistem 6 ile birlikte kullanıldığında optimum görüntüleme sağlamak için otomatik olarak ortam ışığına ayarlanır
o 5 ”basamak yüksekliği
o Tüm kırmızı hane rengi