Proje Açıklaması

Colorado Time Systems’ın sayısal LED elektronik skorbordları bilgi vermenin, izleyicileri dahil etmenin ve sporcuları tüm su sporları için sergilemenin uygun maliyetli bir yoludur. Modüller tek başlarına kullanılabilir veya çok modüllü elektronik skorbord tasarımlarında birleştirilebilir.

Elektronik skor tablonuz programınızı geliştirecek ve olağanüstü görünürlük sağlayacaktır. Yüzme havuzu ortamı için özel olarak tasarlanan skor tablonuzun yüksek kaliteli yapısı, her ortamda korozyona karşı direnç göstererek yıllarca sorunsuz hizmet sunar.

Sponsor reklamlar veya tesis / ekip adı için sayısal elektronik skorbordlara paneller eklenebilir. Sayısal skorbordlar yüzme, dalış, su topu, senkronize yüzme, parkur ve diğer sporlar için bilgileri görüntülemek üzere ayarlanabilir. Elektronik skorbord aynı zamanda günün saati ve tempo saati olarak da kullanılabilir.

Ürün Özellikleri:

10,1 25 (25,7 cm) yüksek
Kırmızı veya sarı
Yedi segmentli basamak oluşturan LED’ler

Modül Boyutları

Yükseklik: 14,6 (35,6 cm)
Genişlik: 97,655 ″ (248cm)
Derinlik: 4 ″ (10,2 cm)
Ağırlık: 45 lbs. (20.4kg)

Aksesuarlar

Montaj Seçenekleri: Çok modüllü tasarımlar için esnek montaj konfigürasyonları mevcuttur. Modüller on üç birime kadar dikey olarak yapılandırılabilir ve bir köşeye veya düz bir duvara monte edilebilir. Modüller ayrıca yan yana yapılandırılabilir ve düz duvara monte edilebilir. Lütfen sipariş verirken belirtin.
Tabela: Tabela ve tabela tutucu panel (ler) sağlanabilir. Ayrıntılar için lütfen sorunuz
sipariş.
Veri Kablosu: Yeni sistem sipariş ederken gereken uzunluğu belirtin. Standart uzunluklar: 100 feet, 150 feet, 200 feet.